444 34 97 / En Uygun Uçak Bileti - Ucuz Uçak Bileti Bilet11.com

Uçak Biletinizi Sorgulayın

Ara
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
 • assignment

  Qatar fuarın resmi havayolu oldu
   
  Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Canton Fair), Qatar Airways'i 123’üncü Canton Fuarı’nın resmi ortak havayolu olarak duyurdu. Yapılan açıklamaya göre ortaklık kapsamında Qatar Airways, Orta Doğu ve Afrika'daki belirli şehirlerden gelen alıcılar başta olmak üzere fuar katılımcılarına özel indirimli tarifeler uygulayacak. Teklif, 15 Mart-15 Mayıs tarihlerini kapsayan fuar kayıt dönemi boyunca alınan tek yönlü, gidiş dönüş ve birinci sınıf biletler için, 5 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Orta Doğu'daki 13 noktadan ve Afrika'daki 19 noktadan fuara seyahat kapsamında geçerli olacak.
   
  Canton Fuarı Dış İşler Bürosu Genel Müdür Yardımcısı Alan Liu şunları kaydetti:
  "Qatar Airways ile tekrar güçlerimizi birleştirmenin heyecanı içindeyiz. Çin'in Kuşak ve Yol Programına sağladıkları güçlü destekle birlikte kaliteye verdikleri önem, Qatar Airways'i mükemmel ortak olarak konumlandırmıştır. Guangzhou'dan Orta Doğu ve Afrika'daki şehirlere olan bağlantılarını da içerecek şekilde kapsamlı ağları, bölgedeki büyüyen ekonomilerin alıcılarının Canton Fuarı’ndaki büyük ortaklık fırsatlarına erişmesine olanak tanımaktadır. Ortaklığın bu ülkelerden gelen misafirlerin fuara katılım maliyetlerini azaltmasını ve 123’üncü Canton Fuarı’nda daha iyi bir deneyim kazanmalarına yardımcı olmasını ümit ediyoruz." 
  grade
 • assignment

  Tour of Antalya'ya Corendon damgası
   
  20 ülkeden 25 takım ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan Side-Lara etabı ile birlikte tamamlandı. Yarışın son etabına Tour of Antalya’nın resmi sponsoru olan Corendon Airlines’ın bisikletçilere yaptığı sürpriz damga vurdu. Corendon’a ait bir uçak, köprüden geçerken, bisikletçiler de alt geçitten geçtiler. Yarışçıların da ilk kez deneyimlediği bu görüntü, dört günlük yarışın unutulmaz anları arasında yer aldı. Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2.2 kategorisinde gerçekleştirilen ve 175 sporcunun katılım gösterdiği Tour Of Antalya, Pazar günü yarışılan 146,2 kilometrelik Side-Lara etabı ile birlikte toplamda 430 km ile tamamlandı. Tour of Antalya’nın son gününe ise yarışın ana resmi sponsoru olan Corendon Airlines damga vurdu. ICF Airports işbirliği ve T.C Antalya Valiliği’nin onayıyla bisikletçilerin geçeceği alt geçit üzerindeki köprüden geçen Corendon Airlines uçağı, sporculara ve izleyicilere unutamayacakları anlar yaşattı. Corendon’un uçağıyla eşine az rastlanan bir görüntüye sahne olan son etabın sonuçlanmasıyla birlikte, Genel Ferdi Klasmanda birinci olan Marathon-Tula Takımı'ndan Artem Oveckhin Tour Of Antalya'yı kazanan isim oldu.
  grade
 • assignment

  DO&CO'dan flaş hamle! Birlik oldular...
  DO&CO'dan flaş hamle! Birlik oldular... ile ilgili görsel sonucu
   
  Dünyanın önde gelen havayolu ikram hizmeti şirketlerinden dnata, DO & CO, gategroup, the LSG Group ve Newrest, yeni kurdukları Brüksel/Belçika merkezli kâr amacı gütmeyen uluslararası kuruluşun adını Havayolu İkram Hizmetleri Birliği (ACA) olarak duyurdu. ACA; gıda, sağlık ve iş güvenlği, çevre sorunları ve vergilendirme gibi konularda hava yolu ikram hizmetleri sektörünün ortak menfaatlerini temsil ve teşvik görevini üstlenecek. Birlik ayrıca, bu alanlardaki düzenleyici teşebbüsleri dünya, Avrupa ve ülke genelinde izleyecek ve destekleyecek. Birlik, hava yolu ikram hizmetleri alanında kayda değer uluslararası faaliyetlerde bulunan tüm şirketlere kapılarını açıyor. ACA’nın stratejisi ve ele alacağı sorunlar, her şirketin CEO’su veya Yürütme Kurulu üyelerinden biri tarafından temsil edileceği Strateji Komitesi tarafından belirlenecek. Komite şu anda dnata CEO’su Robin Padgett, DO & CO CEO’su Attila Doğudan, gategroup CEO’su Xavier Rossinyol, LSG Group CEO’su Erdmann Rauer ve Newrest Eş Başkanı Olivier Sadran’dan oluşuyor.
   
  ACA Strateji Komitesi Başkanı Erdmann Rauer konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Strateji Komitesi’nin ilk toplantısında dile getirilen fikirler ve yürütülen tartışmalar, bu birliğe yönelik ihtiyacı ve ACA’ nın amacını bir kez daha ortaya koymuştur. Çalışmalarımızın öncelikli odak noktası, Avrupa’da bu alanda düzenleme yapılması gereken konularda yaşanan güçlüklerin aşılması olacaktır. Orta vadede ise, müşterimiz olan havayolu şirketleri ve yolculara sunduğumuz hizmet ve ürünlerin kalite, güvenlik ve güvenirliğini arttırmak için sektörümüzün bilgi ve deneyimlerini ortak bir çatı altında birleştirmek amacıyla faaliyet ve girişimlerimizi dünya genelinde yaygınlaştırmayı planlıyoruz.”
   
  Sekreterya’nın başına, meslek kuruluşları ve havayolu sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapmış olan Fabio Gamba getirilecek. Mart ayında göreve başlayacak olan Gamba şunları ifade etti: “Bu yeni Birliğin şekillendirilmesinde, ilk Yönetim Direktörü sıfatıyla, görev alacağım için çok heyecanlıyım. Ticari havacılık sektörünün en temel ve karmaşık yapıdaki unsurlarından biri olan bu alan, havayolu ikram hizmeti şirketlerinin deneyimi ve uzmanlık bilgisiyle zenginleşecektir. Sektördeki düzenleme ve standartların iyileştirilmesi amacıyla tüm paydaşların yapacağı katkıların büyük fayda sağlayacağına inanıyorum.”
   
  YILLIK İŞ HACMİ 9,9 MİLYAR EURO
  ACA’nın kurucu üyeleri; portföy kapsamı, ürün ve hizmet kalitesi ile coğrafi faaliyet alanı bakımından dünyanın önde gelen uçak içi hizmet sağlayıcıları arasında gösteriliyor. Toplamda yaklaşık 130,000 kişi istihdam eden ve yıllık iş hacmi 9,9 milyar Euro olan şirketler günde yaklaşık 4,7 milyon yemek servis ediyor.
  grade
 • assignment

  THY'ye 3 ödül birden
   
  Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerindeki en büyük sektörel etkinlik olan Ulusal Sivil Havacılık Altyapısı (NAIS) fuarında Türk Hava Yolları üç ödül birden aldı. Havalimanları, helikopter alanları ve havayolu şirketleri olmak üzere sivil havacılık altyapısının gelişmesini öngören NAIS forumu ve fuarı Rusya Havacılık Kurumu (Rosaviatsiya), Rusya Ulaştırma Bakanı ve Rusya Federal Turizm Ajansı'nın (Rosturizm) desteğiyle gerçekleştirildi. Sivil Havacılık Çalışan Günü'ne özel gerçekleşen etkinlikte düzenlenen ödül töreni de THY, Yabancı Hava Yolu şirketleri arasında En İyi Ekonomi Sınıfı, En İyi Sadakat Program ve En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi ödüllerine layık görüldü. Moskova'da bu yıl beşinci kez düzenlenen NAIS fuarı, Crocus Expo alanında gerçekleşti. Fuarın ilk gününde düzenlenen törende yerli ve yabancı hava yolları şirketlerine Rusya Ulaştırma Bakanı'nın da hazır bulunduğu törende ödüller dağıtıldı.
   
  THY Rusya Genel Müdürü Mefail Deribaş, THY adına ödülleri Rusya Federasyonu Sivil Havacılık Genel Müdürü'nün elinden aldı. Deribaş ödül sonrası yaptığı kısa konuşmada, "THYye ödülleri layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Rusya'da 10 noktayla en fazla uçan yabancı hava yolu şirketiyiz. Bu on noktadan da Rus vatandaşlarını THY'nin uçtuğu 120 ülkede 300'den fazla noktaya bağlantılı olarak ulaştırabiliyoruz. Böylece Rusya sivil havacılık sektörüne katkılarımızı sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz" dedi. Rusya ve BDT ülkelerindeki en büyük sektörel etkinlik olan NAIS fuarı, aktif bir şekilde gelişen havalimanları endüstri piyasasında faaliyetlerin genişletilmesi için yeni imkanlar elde etmek isteyen Rus bakanlıklarının resmi yetkilileri, havalimanları ve havayolu şirketlerinin yöneticileri, yatırımcılar, Rus ve uluslararası dernek temsilcilerinin buluşma yeri haline geldi.
  grade
 • assignment

  Onur Air Antalya'dan Avrupa'ya uçuş seferleri yakında
  Türkiye'nin köklü özel havayolu şirketlerinden Onur Air, 2018'de Antalya'yı Avrupa'ya uçuracak.Önümüzdeki yıl için yeni uçuşlar planlayan Onur Air, Antalya çıkışlı yeni seferler başlatma kararı aldı. Buna Göre Antalya'dan Berlin Tegel, Frankfurt ve Zürih'e uçacak.Berlin uçuşlarının Ekim ayında, Frankfurt ve Zürih seferlerinin ise Haziran ayında başlayacağı öğrenildi.Seferlere ilişkin detayların daha sonra açıklanması bekleniyor.
  grade
 • assignment

  Qatar Airways'in Türkiye'deki yeni destinasyonu belli oldu
   
  Katar Havayolları, 4 Nisan'dan itibaren Hatay Havalimanı'na direkt uçuş seferleri başlatacağını bildirdi.
   
  Hatay'a haftada 3 gün doğrudan sefer
  Katar Havayolları'ndan yapılan yazılı açıklamada, Hatay'a haftada üç sefer düzenleneceği belirtildi. Açıklamada, Türkiye'ye yapılacak seferlerde İstanbul'daki Atatürk ve Sabiha Gökçen ile Ankara'daki Esenboğa ve Adana'daki havalimanlarından sonra Hatay'ın beşinci destinasyon olacağı kaydedildi. Merkezi Doha'daki Uluslararası Hamed Havalimanı'nda bulunan Katar Havayolları, 200 uçağıyla 150 noktaya sefer düzenliyor.
  grade
 • assignment

  Antalya'da İranlı turist rekoru
  Antalya'da İranlı turist rekoru ile ilgili görsel sonucu
   
  Antalya’ya havalimanından ocak ayında gelen turist sayısında geçen yıla oranla yüzde 13’lük bir artış sağlandı. İranlı turistlerde ise son 3 yılın aynı dönemine oranla yüzde bin 66'lık rekor bir artış görülürken geçen yılın aynı döneminde büyük düşüş yaşanan Alman turistte yüzde 15, Hollandalı turistlerde ise yüzde 21 artış gerçekleşti. Antalya, Rus Uçak krizi ve Almanya ile Hollanda ile yaşanan siyasi gerginliğin ardından yaşadığı turizm sıkıntısının izlerini silmeye başladı. Antalya Havalimanı Mülki İdare Amirliği'nden edinilen bilgiye göre, 2018 yılının Ocak ayında 2017 yılının aynı dönemine oranla yüzde 13’lük bir artış gerçekleşti. Geçen yılın Ocak ayında 87 bin 378 oran turist sayısı, bu yıl 98 bin 378’e yükseldi. Söz konusu artışta, Rus, Alman ve Hollandalı turistlerdeki yükselişin etkili olduğu görülürken, İranlı turistte ise son 3 yılın rekoru kırıldı.
   
  Almanya lider, Ruslar rekora koşuyor
  31 Ocak itibariyle kente gelen toplam turistin yüzde 24,2’sini Almanlar oluşturdu. Geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 15’lik bir artışın gözlendiği Almanya’dan 23 bin 895 turist geldi. İkinci sırayı yüzde 21’lik bir artışla Ruslar aldı. 20 bin 826 turistle geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 30 artış sergileyen Rusların, son 3 yıldaki oranların üzerinde bir sayı gerçekleştirdiği görüldü. Rusya’nın ardından en çok turistin geldiği ülke ise yüzde 20’lik artışla İsrail oldu. İsrail’den Antalya’ya 6 bin 145 turist gelirken, onları 3 bin 747 kişi ve yüzde 114’lük artışla İngilizler, 3 bin 168 turist yüzde 3 artışla Polonya takip etti.
   
  İranlı turistte rekor
  Geçen yıla oranla Almaya, Hollanda, İngiltere ve Rusya’da yaşanan artışlar, Avusturya, İsviçre, Danimarka, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya gibi ülkelerde de yaşanırken, İranlı turiste ise son 3 yılın aynı dönemine oranla rekor bir artış gözlendi. 2015 yılının Ocak ayında 91, 2016’da 77, 2017’de ise 71 İranlı turist Antalya’ya gelirken, 2018 yılının ilk ayında bu sayı yüzde bin 66 artarak 828 oldu.
  grade
 • assignment

  Atatürk Havalimanı'na yarı yıl dopingi
  Atatürk Havalimanı ile ilgili görsel sonucu
   
  Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, yarı yıl tatili döneminde Atatürk Havalimanı'nın 3 milyon 14 bin 514 yolcu ağırladığını açıkladı. Söz konusu döneme ilişkin detaylar veren Ocak, 19 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında Atatürk Havalimanı'nda 20 bin 548 uçağın iniş kalkış yaptığını duyurdu.
   
  Funda Ocak açıklaması:
  Yarıyıl tatilinin başladığı 19 Ocak ile 5 Şubat tarihleri arasında Atatürk Havalimanında hizmet verdiğimiz misafirlerimizin sayısında büyük artış meydana geldi.
  Söz konusu tarihler arasında havalimanından hizmet alan iç hat yolcu sayısı 988.013, dış hat yolcu sayısı 2.026.501, toplam yolcu sayısı 3.014.514 oldu.  Aynı tarihlerde havalimanından iç hatlarda 6.271, dış hatlarda 14.277 olmak üzere toplam 20.548 uçak iniş kalkış yaptı.
  Tatil öncesi ve bitiminde gerekli tüm önlemleri eksiksiz alan, yolcularımızın rahat ve konforlu yolculukları için yoğun çaba gösteren kıymetli mesai arkadaşlarıma ve paydaş kuruluşların değerli çalışanlarına teşekkür ediyorum.
  grade
 • assignment

  THY gidiş-dönüş 139 Dolar'a uçuracak
  thy ile ilgili görsel sonucu
   
  Türk Hava Yolları, 25 destinasyona özel kısa süreliğine kampanya başlattı. Yolcular her şey dahil gidiş-dönüş 139 Dolar'a uçma fırsatı bulacak. Türk Hava Yolları, yolcularına transfer merkezi İstanbul ve Güney Avrupa'da bulunan İtalya, İspanya, Fransa, Malta, Portekiz ve Yunanistan'da bulnan 25 uçuş noktası arasındaki uçuşlarda uygun fiyatlarla uçuş imkanı sunacak. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre; sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, İstanbul çıkışlı uçuşlarda 17 Ocak- 31 Ocak 2018 tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 12 Şubat- 07 Haziran 2018 tarihleri arasından her şey dahil 139 Dolar'dan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı bulacak.
  grade
 • assignment

  Pegasus rakamları açıkladı
  Pegasus Havayolları, 2017 yılına ilişkin trafik rakamlarını açıkladı. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada 12 ayda 28 milyona yakın yolcu taşıdğı ve geçen yıla göre yüzde 15 artış kaydettiği gözlendi.
   
  Pegasus'un 2017 performansı:
   
  grade
 1        
İletişimclose

Uçak Bileti satın almak ve rezervasyon işlemleri yapmak için 7/24 müşteri temsilcilerinize web sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit